Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smog w Lublinie i regionie: Sprawdź jakość powietrza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2017 r. o 08:30 Powrót do artykułu
u mnie na Androidzie powietrze jest super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina Owsiaka,Tuska,peowców,kodziarzy,totalnych,cyklistów i innych zdrajców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie na Androidzie jest bardzo dobre powietrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie bylo takich infoemacji za PO i PSL ???!!! Dzienniku Niemiecki ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam takie kwiatki w domu do filtorwania powietrza ale zastanawiam się już też nad oczyszczaczem ***s://***vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/oczyszczacz-powietrza-czy-warto-walka-ze-smogiem-w-twoim-mieszkaniu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma pomiarów z okolic starego miasta ,lubartowskiej gdzie jest najwięcej starych pieców i centrum miasta!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach na Włostowicach jest taki dom z zakładem mechaniki pojazdowej co palą odpadkami min. czyściwem. Śmierdzi to jak by w tym domu mieszkał diabeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie wystarczy przejść Nałkowskich wzdloz smród jak cholera. Pałą nawet jakimiś gumami. I dobrze jest nikt się za to nie bierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palimy bo musimy mieć ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głowna przyczyna smogu jest idiotyczna polityka prowadzona od lat polegajaca na totalnym wycinaniu drzew, w całym kraju wszystkie drogi ogołocono z drzew , postawiono ekrany które kumuluja spaliny, przetrzebiono puszczę, w lasch dzień i noc bez względu na pore roku trwa wycinka drzew, niemiec dobrze płaci kupuje od nas i chroni własna przyrode, tak durnej władzy jaka mamy po 1989 roku jeszcze nie mieliśmy, naet opluwana komuna prowadziła rozsadna wycinke drzew tylko w okresie zimowym i tylko ścisle określone limity, drzew przy drogach nie wycinano bo nawet oni mieli świdomość że drzewa spełniaja role naruralnego filtra, dzisiejsza wadza nie widzi tego i szuk aprzyczyn w odwiecznym sposobie ogrzewania domów i mieszkan, niech popatrza co robia mądre kraje, zalesianie, przywracanie bagien - bo ta sa natoralne zbiorniki i filtry na tej naszej planecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normy byłyby przekroczone dużo wcześniej gdyby stacja pomiarowa była zlokalizowana na osiedlach domków np. na Węglinie, zamiast między zasilanymi z elektrociepłowni blokami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM SUPER BIZNES - sprzedaję maseczki antysmogowe!!1 WIĘCEJ BLOKÓW NA GÓRKACH CZECHOWSKICH - BEDZIE TAMA DLA Wiatrów ! Bezie fajnie i więcej smogu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym świecie projekt budowy domu musi posiadać ekologiczne tzn. czyste dla środowiska ogrzewanie , u nas nikogo to nie obchodzi, możesz palić w piecu każde gówno, najwyżej ktoś do ciebie zaapeluje żebyś nie smrodził i to Polska właśnie totalnie zasmrodzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje założenie liczników od 15 pażdziernika do 15 kwietnia na energie elektryczną użwaną do ogrzewaniamieszkań za 1/3 ceny obecnej i po smrodzie panowie z miast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ktoś chce zarobić na wymianie pieców grubsza kase stąd temat kazdego dnia pt. "smog"
 no właśnie, ciekawie kto przy korycie ma w tym osobisty  interes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik napisał:
Ja proponuje założenie liczników od 15 pażdziernika do 15 kwietnia na energie elektryczną użwaną do ogrzewaniamieszkań za 1/3 ceny obecnej i po smrodzie panowie z miast
jaki ty pusty rolnik, najpierw 1/3 ceny a za rok 1,5 raz większa cena i mnas nie będzie stać bo my nie mamy tak dużych dopłat unijnych tak jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...